MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 8381380
nr 838 1380
Damarbetsbord
1880-tal, längd: 75 cm, djup: 51 cm, höjd: 77 cm
Kondition: lättare slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 augusti 2013
kl 18:45:11
5/8 18:11:55